icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Волейбольні баталії у Галицькому коледжі


Надзвичайно цікаві волейбольні матчі чекали вболівальників під час проведення спортивних студентських ігор серед студентів коледжів, які проводились обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

На волейбольні площадки в Галицькому коледжі та Технічному коледжі ТНТУ ім. І.Пулюя вийшли юнаки із 7-ми ВНЗ І-ІІ р.а. з всієї області. 54 молодих сильних та енергійних студентів зустрілось щоб визначити найкращу команду. Таких цікавих ігор давно не було. Цього року "фаворитів" не було, усі команди змагались на рівних. Що можна говорити, якщо із 9-ти ігор 5-ть закінчилось із максимальним рахунком в партіях 2:1. Кожен гравець в кожній команді хотів проявити себе як найкраще. Боротьба за кожне очко, падіння та неймовірно цікаві розіграші – так можна охарактеризувати зустрічі. Після зіграних ігор в двох залах команди приїхали в Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя. щоб зіграти стикові ігри.

Втома після попередніх матчів ніяк не вплинула на хід змагань, навпаки, добре "розігрівшись" хлопці просто дивували своєю. Гра за третє місце Тернопільського коледжу харчових технологій та торгівлі та Галицького коледжу ім. В.Чорновола видалась дуже цікавою, а зустріч за перше місце перевершила усі сподівання.

На поле вийшли команди Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського та Кременецького лісотехнічного коледжу і уже в першій партії стало зрозуміло що кожна із команд націлена на перемогу. Так, з перевагою в 2 очка та з рахунком 30:28 на першу перерву команда Лісоколеджу пішла уступаючи кременчанам. Але зібравшись із силами вони змогли відігратись і зрівняти рахунок 1:1. Таким запал їм вдалось втримати і у вирішальній партії з рахунком 15:7 команда Кременецького лісотехнічного коледжу (тренер-представник Василь Сторожук) здобуває перемогу у змаганнях з волейболу спортивних студентських ігор серед студентів коледжів, другими залишились юнаки Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського (тренери-представники П.Турчак та А.Побуринний), а третіми стали студенти Тернопільського коледжу харчових технологій та торгівлі (тренер-представник Степан Денись).

Переможці та призери нагороджені грамотами обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.


  Всего комментариев: 0
avatar