icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Вдруге срібло на Чемпіонаті України з волейболу у вихованців Тернопільської КДЮСШ №1

Срібні медалі чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2004 року народження та молодших - здобули вихованці Тернопільської КДЮСШ №1.

Проходили дані змагання у три тури. Фінальний тур відбувся у    м. Первомайський Харківської області, де за медалі Чемпіонату боролися кращих вісім команд з міст: Дніпра, Первомайського,Тернополя, Ужгорода, Полтави, Вінниці, Луцька та Острога.

Тернопільські волейболісти вигравши в команди Луцька потрапили у четвірку, де боролися за 1-4 місце. У надзвичайно важкій та напруженій боротьбі пропустили вперед лише команду-господаря з м. Первомайського, здобувши срібні медалі, третіми стала команда із м. Ужгорода, четверте місце у команди з м. Дніпро, п’яте – у м. Полтави, шосте у м. Луцьк, восьме у м. Острог.

Тренує команду тренер-викладач Тернопільської КДЮСШ №1 – Семотюк Назарій Петрович.

Інформація :КДЮСШ №1