icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

У Тернополі зустрілись кращі жіночі волейбольні команди суперліги України

У Тернополі відбувався перший тур серії плей-офф серед четвірки кращих регулярного чемпіонату жіночих команд Суперліги. До нашого міста поборотися за нагороди з’їхали южненський «Хімік», запорізька «Орбіта», сєвєродонецька «Сєвєродончанка» і, звичайно, господарі поля команда Тернопільського національного економічного університету  «Галичанка».

Перший день 1-го фінального туру жіночого чемпіонату України вийшов напрочуд цікавим та яскравим з волейбольної точки зору – «п’ятихатка» від «Хіміка» з «Орбітою», та нищівна поразка лідера регулярного чемпіонату «Сєвєродончанки» від тернопільської «Галичанка».

Вже у другий день, переможець регулярного чемпіонату «Сєвєродончанки» зазнав другої поразки поспіль, на той раз від «Орбіти», і за підсумками другого дня опинився на четвертій позиції. На першому місці закріпився «Хімік» після перемоги над «Галичанкою».

«Галичанка» ледь не створила сенсацію у третій день турніру плей-офф серед жіночих команд волейбольної Суперліги. Наші волейболістки надвдало розпочали матч проти лідер южненського «Хіміка», перемігши у перших двох партіях.

Та у підсумковому результаті «Хімік» все ж переміг «Галичанку-ТНЕУ-Вікнарьов» заключному матчі 1-го фінального туру. Програвши перші дві партії, южненська команда перемогла в наступних трьох. До того ж, на тай-брейку з рахунком 17:15.

У другому матчі останнього дня першого туру плей-офф «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» перемогла «Сєвєродончанку». Лише в першій партії все вирішувалося в кінцівці, в двох інших перевага запорізької команди було очевидним. Це третє «сухе» поразка «Северодончанки» в цьому турі - команда з 3-ма очками займає четверте місце. У «Орбіти» - 8 балів.

Таким чином, «Хімік» лідирує в чемпіонаті, набравши 9 очок. На 1 очко відстає «Орбіта», 4 бали у «Галичанки», 3 - у «Северодончанки», яка програла в Тернополі всі матчі.