icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

У Галицькому коледжі змагались волейболістки


27 листопада 2014 року у Тернополі на спортивній базі Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провело змагання з волейболу, які стали заключними в сезоні 2014 року у спортивних студентських іграх серед ВНЗ І- ІІ р.а.

У змаганнях прийняли участь 54 спортсменки з шести навчальних закладів підпорядкованих  Міністерству освіти і науки.

Даний захід проводився у двох спортивних залах: Технічного коледжу ТНТУ ім. Івана Пулюя та Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, у якому відбулись фінальні ігри.

Кожна гра видалась цікавою та родзинкою став надзвичайно напружений поєдинок команд Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя та Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського, який мав визначити переможця. Команди йшли очко в очко,  до останньої хвилини ніхто не міг  передбачити результату. Вболівальники із захопленням спостерігали та вболівали за кожне забите очко студентками-волейболістками. В результаті тернопільчанки змогли випередити команду Чорткова.

Отже, місця визначились в такому порядку: переможцями стали студентки Технічного коледжу ТНТУ ім. Івана Пулюя (тренер-викладач Богдан Дзюла), другу сходинку посіли майбутні педагоги Чортківського  гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Олександра Барвінського ( тренер-викладач Андрій Побуринний) і бронзу здобули господарі змагань спортсменки Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола (тренер-викладач Наталія Степанюк).

Переможець та призери нагороджені дипломами обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.


  Всего комментариев: 0
avatar