icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

У фінальних змаганнях з волейболу серед дівчат відзначились школярки з Теребовлі


Завершились фінальні змагання з волейболу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ступенів за програмою ХІХ Спортивних ігор школярів Тернопільщини. Відбувались ігри 17-18 квітня у спортзалі ЗОШ №24. У змаганнях взяли участь 6 команд, які було розділено на дві підгрупи по три команди. З кожної підгрупи по дві кращі сформували четвірку команд, в якій знову за коловою системою визначали переможниць турніру. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

З першої підгрупи до четвірки найкращих вийшли команди з міста Тернополя та Бучацького району, а команді Підволочиського району дісталося п’яте місце. З другої підгрупи продовжили боротьбу за нагороди Спортивних ігор школярів з волейболу команди Теребовлянського та Чортківського районів, а команда Ланівецького району отримала шосте місце.

Фінальна четвірка до останньої партії тримала організаторів турніру у інтризі щодо головних претендентів на золоті нагороди. Так, теребовлянки перемогли бучацьких суперниць та поступилися дівчатам з Чортківського району. Тернополянки мали дві перемоги над суперницями з Чортківського та Бучацького районів. В активі чортківчанок також дві перемоги - над теребовлянками та школярками Бучацького району.

Саме команди міста Тернополя та Теребовлянського району мали вирішити в останній особистій зустрічі долю золотих нагород. Спочатку лідерство захопили тернополянки. Проте волейболісткам з Теребовлі вдалося відігратись і вирвати перемогу у другому сеті. Третій сет тривав у рівній боротьбі, але вихованки тренерів з Теребовлі Михайла Туркули та Світлани Климко зуміли "перетиснути" тернополянок і здобути перемогу у сеті та зустрічі в цілому.

Варто зазначити, що цього року теребовлянські волейболісти стали переможцями всіх змагань із волейболу Спортивних ігор школярів Тернопільщини.

Підсумкова турнірна таблиця:

1 місце — Теребовлянський район (5 очок);

2 місце — м. Тернопіль (5 очок);

3 місце — Чортківський район (5 очок);

4 місце — Бучацький район (3 очки).

 


  Всего комментариев: 0
avatar