icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Студенти ТНЕУ перемогли на міжобласному турнірі з волейболу


7 листопада в спорткомплексі Борщівського агротехколеджу відбувся міжобласний волейбольний турнір пам’яті колишнього начальника відділу фізкультури і спорту райдержадміністрації, голови районного відділення НОК Григорія Олійника.

Організаторами турніру виступили родина покійного, відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту райдержадміністрації, КП ФСТ "Колос", клуб "Олімп" та Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету.

На відкритті теплі слова пам’яті про Григорія Степановича Олійника говорили заступник голови районної державної адміністрації Микола Будзінський, перший заступник голови обласного відділення НОК Віталій Ігнатенко, колишній голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Володимир Іванишин, голова обласного ФСТ "Колос" Георгій Гунтік, ветеран спорту Яків Кубей.

Сам турнір відбувся цікаво і напружено. Його учасниками були Борщівська команда "Олімп", а також гості з Теребовлі, ТНЕУ та команда Оболонь з Чемеровець Хмельницької області.

Чітко провели арбітраж судді Мирон Пришляк, Зеновій Гищук та Петро Остафійчук. За підсумками майже шестигодинних баталій перемогу святкувала команда Тернопільського національного економічного університету. Другими стали борщівські волейболісти, третіми — гості з Теребовлі. Переможці отримали великий кубок, грамоту і медалі, а призери були нагороджені кубками і медалями, які їм вручили дочка Григорія Олійника Оксана та рідний брат Іван Степанович. Відзнаки отримали також кращі гравці у кожній команді.

Представники обласного відділення НОК, організатори запевнили, що турнір отримає статус традиційного і ввійде до щорічної програми заходів, як один з основних в області.

 


  Всего комментариев: 0
avatar