icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Спортивні ігри школярів виграла команда Теребовлянського району


Фінальні змагання з волейболу серед юнаків-учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів за програмою ХІХ Спортивних ігор школярів Тернопільщини, організовані обласною дитячо-юнацької спортивною школою, впродовж двох днів тривали у спортивних залах Тернопільської ЗОШ № 24.

До фіналу змагань вийшли шість команд. Ігри було проведено за коловою системою у двох підгрупах.

У першій підгрупі перемогла команда Теребовлянського району, другою була команда Збаразького району, а третьою – Бучацького району.

У другій підгрупі найсильнішою була команда Бережанського району, другою – команда Борщівського району та третьою – Монастириського району.

Таким чином, у грі за 1-2 місце зустрілись теребовлянці та бережанці. Учні теребовлянських загальноосвітніх шкіл виявились сильнішими та здобули золоті нагороди Спортивних ігор школярів Тернопільщини. Відповідно, срібними медалями нагороджено юних волейболістів з Бережан.

У боротьбі за бронзові нагороди зустрілись учні Борщівського та Збаразького районів, і перевагу мали збаражчани – у них "бронза".

В зустрічі за 5-6 місце волейболісти з Бучаччини перемогли однолітків з Монастириського району.

Як зазначив заступник директора з навчально-тренувальної роботи обласної ДЮСШ Олег Танчук, команди продемонстрували цікаву боротьбу, на змаганнях не було жодної «прохідної» гри.

Переможці та призери нагородженв грамотами, медалями та кубком. Організатори змагань також обрали переможця у номінації «найкращий гравець змагань» – ним став Володимир Цимбалістий (на фото) із команди Борщівського району.


  Всего комментариев: 0
avatar