icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Сім команд боролись за "Кубок Галичини" з волейболу


Всеукраїнський турнір з волейболу "Кубок Галичини" 16-17 травня вже вдруге відбувся у тернопільській школі №29.

Організувала такі змагання серед 12-річних юнаків комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1. Загалом змагатися до Тернополя прибули п’ять команд-гостей з Нетішина, Жмеринки, Старокостянтиніва, Стрия та Івано-Франківська. Протистояли їм дві команди з Тернополя — підопічні тренерів Назарія Семотюка та Андрія Куницького.

На першому етапі команди змагалися у двох групах. Згодом по два кращі колективи вийшли до фіналу, де за коловою системою визначили чемпіона. Ним стала команда зі Стрия. Срібні нагороди дісталися юним волейболістам зі Жмеринки. А тернополяни, вихованці Назарія Семотюка, посіли третє місце.

— Ми дуже хотіли і могли перемагати, — каже тренер Назар Семотюк. — Моїм підопічним не вистачило психологічної стійкості, хоча грали вони добре. На турнір завітали чимало вболівальників, батьків. Вся ця атмосфера змусила юнаків хвилюватися і, як наслідок, помилятися. Переможцям турніру зі Стрия ми поступилися у напруженій боротьбі 2:1.

За словами Назарія Семотюка переможці та призери турніру отримали призи від директора КДЮСШ №1 Катерини Барабаш. Також завдяки меценату Андрію Мастюху волейболісти у перший день турніру мали змогу безкоштовно відвідати екскурсію на катері тернопільським ставом.

— Загалом турнір сподобався усім, а матчі були насичені боротьбою, — констатує Назар Семотюк. — Стрийська команда по завершенні змагань запросила нас на свій турнір, що відбудеться у червні. Тож будемо готуватися до нього, а також до наступного чемпіонату України.

Джерело: 20 хвилин


  Всего комментариев: 0
avatar