icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Пляжний волейбол!


Положення

про проведення  Відкритого Чемпіонату Тернопільської області

з пляжного волейболу серед  чоловічих команд 2015 р.

1. Мета та завдання:

- популяризація пляжного волейболу серед населення областей;

- залучення широких верств населення до занять спортом;

- підвищення спортивної майстерності волейболістів;

- визначення найсильніших команд області;

- зміцнення дружніх стосунків між містами, районами області.

2. Керівництво проведення змагань

               Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює  управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації (далі - облспортуправління) та Тернопільська обласна федерація волейболу (далі - ТОФВ).

              Безпосереднє проведення змагань покладається на Технічну дирекцію і суддівську колегію турів (згідно положення змагань), яку затверджує ТОФВ.

3. Терміни та місце проведення

               Змагання проводяться 22-23 серпня 2015 року на спортивному  майданчику ФСТ ДИНАМО м.Тернопіль.

               Терміни та місце проведення кожного туру чемпіонату встановлюються календарем         змагань. Заявки на участь  приймаються до 20 СЕРПНЯ 2015 року у ТОФВ.  

4. Учасники змагань

               У Відкритому Чемпіонаті беруть участь  команди (клуби) селищ, міст, районів Тернопільської області, які отримали допуск на участь в змаганнях.  Гравці повинні мати - реєстрацію в Тернопільській області або районі або місце народження в даному районі,селищі, Склад команд: 2 гравці та 2 офіційні особи.  Змагання проводяться на  спортивному  майданчику ФСТ ДИНАМО м.Тернопіль,.

5. Система проведення змагань

            Чемпіонат проводиться  по коловій системі (при кількості команд не більше 4). При кількості команд більше 4 команди розбиваються на підгрупи. Ігри проводяться  з трьох партій. Місця визначаються за найбільшою кількістю очок. За рівністю очок за співвідношенням партій.   За виграш – 2:1- 2 очка 2:0 - 3 очка, за поразку – 1:2 -1 очко 0:2 -0 очок.

6. Витрати  на проведення змагань

           Витрати, пов’язані з участю команд у змаганнях, - за рахунок відряджуючих організацій (проїзд, добові, харчування, проживання).

7. Нагородження

         Команди, які посіли І-ІІ-ІІІ місця, нагороджуються кубками, дипломами, учасники – грамотами та медалями відповідних ступенів.

8. Безпека при проведенні змагань. Підготовка спортивних споруд

        У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 „Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

          - підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

            - контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідальними обласними державними адміністраціями.

        Власник спортивної споруди не менш, ніж за чотири години до початку змагань, зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

Дане Положення є офіційним викликом команд на змагання.

 

СКАЧАТИ


  Всего комментариев: 0
avatar