icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Обласний турнір з волейболу серед ветеранів виграла команда Бережан


 

Два дні у Тернопільському Палаці спорту "Текстильник" тривали справжні двобої¸ адже зібрались любителі волейболу віком від 35 років і старші, щоб ще раз перевірити себе — не лише свій фізичний стан, а й силу духу, згуртованість та уміння працювати в команді. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

В перший день волейбольних баталій тривали ігри у підгрупах, а наступного дня розгорнулась боротьба за призові місця між командами з Чорткова, Бережан та Ватр» з Тернополя. В результаті перше місце вибороли волейболісти з Бережан, друге місце завоювали представники Чорткова, а третє місце посіла команда Ватра (Тернопіль).

Переможці та призери отримали грамоти та медалі від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Відкритий обласний турнір з волейболу серед ветеранів відбувся в рамках проведення акції "Спорт проти деградації", що здійснювалась відповідно до Указу Президента України від 2 серпня 2006 року "Про національний план дій щодо реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту", залучення громадян до занять фізичною культурою, формування здорового способу життя.

 

sport.te.ua


  Всего комментариев: 0
avatar