icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Команда ОДЮСШ виграла перший тур дитячо-юнацької волейбольної ліги


Впродовж двох днів у спорткомплексі ТНЕУ тривав перший тур чемпіонату дитячо-юнацької волейбольної ліги України серед дівчат 1999 року народження. Змагання пройшли за участю чотирьох команд, які представляли ДЮСШ міста Чорткова, ОДЮСШ міста Луцька, спортінтернат міста Костополя та Тернопільську ОДЮСШ.

Ігри проходили цікаво, і жодна із команд не мала явної переваги. У перший ігровий день зустрічалися ДЮСШ (Луцьк) та ДЮСШ (Чортків). Впевнену перемогу з рахунком 3:0 здобули волейболістки з Луцька. У другій грі змагались вихованки ОДЮСШ (Тернопіль) та спортінтернату (Костопіль), де у напруженій боротьбі з рахунком 3:2 перемогли гості.

Другий та третій ігрові дні були більш вдалими для тернополянок, які здобули дві перемоги над командами ОДЮСШ (Луцьк) з рахунком 3:2 та ДЮСШ (Чортків) з рахунком 3:0.

В результаті, команди ОДЮСШ міста Тернополя та спортінтернату міста Костополя набрали однакову кількість очок  та очолили турнірну таблицю. Третіми були волейболістки з Луцька, а на четвертому місці у групі команда з Чорткова.

Наступний тур чемпіонату дитячо-юнацької волейбольної ліги України серед дівчат відбудеться в лютому у Луцьку.


  Всего комментариев: 0
avatar