icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

«Хімік» - «Галичанка-ТНЕУ» - 3:2


«Хімік» - «Галичанка-ТНЕУ» - 3:2 (23:25, 25:12, 22:25, 25:23, 15:8)

«Хімік»: Кальченко, Трушкіна, Політанська, Томіч, Кодола (к), Чернуха; Степанчук (л), Герасимова, Перетятько, Расточило, Нємцева. Тренер - Сергій Голотов.

«Галичанка»: Дуб’янська, Дудник, Мадзар, Єфременко, Палій, Туркула (к); Вік.Дельрос (л), Вер.Дельрос, Чернецька, Карпець. Тренер - Андрій Романович.

Судді: А. Ковальчук (Луцьк), М.Мельник (Івано-Франківськ).

Тривалість матчу: 94 хв. (24+16+21+21+12).

Кращі гравці (версія ФВУ): Томіч - Дудник.

28 квітня. Южне. ФСК «Олімп». 200 глядачів.

На перший чемпіонський матч в Южному «Хімік» вийшов майже в бойовому складі - лише на позиції сполучною замість Олександри Перетятько - Алла Політанська.

Перший розіграш пройшов нестандартно. Зазвичай швидкоплинний, він став чи не найбільш затяжним у матчі. Завершився точним ударом Ірини Трушкіної з другої зони по лінії. Досить символічний розіграш, якщо спроецирувати його на весь матч, який також несподівано затягнувся. На старті же - 4:1, 7:3 після ейсу Трушкіної. Стартовий успіх не розвинули: найшла коса на камінь - в прямому сенсі. Ніяк не могли волейболістки «Хіміку» пробитися через блок суперника. 12:11 - пішли на перерву. 16:13, 16:18 - тут вже не могли ніяк добити м'яч до паркету господарки. Сергію Голотову довелося брати тайм-аут. Але ... 18:23 після помилки в прийомі. Майже наздогнали. 22:23 - Юлія Герасимова закрила свою тезку Палій. Погоню не довели до логічного завершення. Подвійний сетбол у «Галичанки». 22:24. Один відіграли, а другий – реалізувала Катерина Дудник. Удар без шансів для захисту. 23:25 - «Хімік» поступився в першій партії.

У такому ж стилі починався і другий сет - 5:2 повела «Галичанки». Відігралися невідкладно. 5:5. А потім безвідмовно заробила хімічна артилерія на чолі з Надією Кодолою. 11:6, 16:10. Все під контролем - 25:12.

У третій партії почала така «шістка»: Кальченко, Герасимова, Расточило, Політанська, Кодола та Чернуха. Зав'язалася боротьба. 3:3, 11:12, 16:18, 19:22. Партія за «Галичанкою». 2:1- тернопільська команда повела в матчі.

Далі відступати «Хіміку» було нікуди, а тому четверту партію почав самий що ні на є бойовий склад нинішнього сезону. Але і тут без інтриги не обійшлося. Програвали до чотирьох очок. 15:19 - після двох помилок поспіль. На щастя, повернулися в гонку. 21:20, 23:23. Не без нервів, але все-таки перевели гру на тай-брейк. Чітко спрацювала в цей момент Анастасія Чернуха, чітко завершивши дві атаки. 25:23.

П'ята партія. Тут вже зовсім інший настрій. Це видно неозброєним поглядом. 6:3 - Кодола відігралася від блоку після сейву Перетятько майже з трибуни. Помінялися сторонами за рахунку 8:5, який ще давав суперникові якусь надію. Ейс Катерини Кальченко, плюс серія ударів без шансів для захисту зняли всі питання. 13:7.

3:2 - «Хімік» втратив перші очки на другому етапі, але продовжив переможну серію у фінальному турнірі - ця перемога стала вже десятою поспіль.

Це був п'ятдесятий матч «Хіміка» в сезоні, а перемога стала 100-й у Суперлізі під керівництвом Сергія Голотова. Тепер в активі «Хіміка» 32 очки, далі йдуть «Орбіта» - 15, «Сєвєродончанка» - 12 і «Галичанка» - 7.

 

 

ВАРІАНТИ ДРУГОГО ДНЯ

Якщо «Орбіта» набере у грі із «Галичанкою» на одне очко більше, ніж «Сєвєродончанка» з «Хіміком», то запорізька команда завоює срібні медалі.

Будь-яка перемога «Орбіти» гарантує сєвєродонецькій команді як мінімум «бронзу».

Якщо ж «Галичанка» переможе команду Філіштинського з рахунком 3:0, чи 3:1, а «Сєвєродончанка» програє «Хіміку», то володарі і срібних, і бронзових медалей визначиться лише в заключний день.


  Всего комментариев: 0
avatar