icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Юні волейболістки з Тернополя були кращими


У спорткомплексі Тернопільського Національного економічного університету 15-17 травня відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 2000 року народження і молодших. П’ять команд-учасниць із Тернополя, Чернівців, Кременчука, Теребовлі та Чорткова змагались за коловою системою.

Не програвши жодної зустрічі, перемогу святкували вихованки тренерів обласної дитячо-юнацької спортивної школи Олександра Гереги та Людмили Борознової. Команда м. Кременчук, яка поступилась лише тернополянкам та здобула перемогу у всіх інших суперниць, посіла друге місце. Третє місце у чернівецьких дівчат, які перемогли дівчат з Теребовлі та Чорткова. У зустрічі між теребовлянками та чортківчанками перевага на боці теребовлянок.

Як зазначила тренер тернопільської команди Людмила Борознова, участь у таких змаганнях є надзвичайно корисною, адже юні волейболістки отримали багато позитивних емоцій, а також досвід, якого не дасть звичайна тренувальна робота – подолання психологічного бар’єру у процесі гри з суперницями з інших команд. На даний час, як переконана Людмила Борознова, є чимало команд, зацікавлених в участі у подібних турнірах, тож їх проведення дуже бажане.

Наводимо турнірну таблицю:

1 місце – Тернопіль (11 очок)

2 місце – Кременчук (8 очок)

3 місце – Чернівці (6 очок)

4 місце – Теребовля (3 очки)

5 місце – Чортків (2 очки)


  Всего комментариев: 0
avatar