icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Галичанка вибиває Сєвєродончанку з трійки кращих


21 лютого у спортзалі ТНЕУ відбувся перший поєдинок 12-го туру жіночої Суперліги у якому Галичанка-ТНЕУ приймала Сєвєродончанку.

Зважаючи на становище команд у турнірній таблиці, поєдинки між цими командами очікувалися надпринциповими. Галичанка цього разу налаштувалася на суперника як слід і перемогла Сєвєродончанку у трьох партіях (3:0). Хоча легко тернополянкам у першому поєдинку аж ніяк не було.

Фактично на майданчику зустрічалися приблизно рівні за класом команди, але у кожному компоненті гри Галичанка була все ж переконливішою.

Галичанка – Сєвєродончанка 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)

 

22 лютого, у Тернополі відбувся повторний матч 12-го туру жіночої Суперліги з волейболу між тернопільською Галичанкою та Сєвєродончанкою.

Як і у вчорашній грі, господарки майданчика були переконливішими і вдруге розгромили оппоненток зі Сходу України — (3:0). Найважче тернопільським дівчатам було у третій партії, яку Галичанка виграла лише на тай-брейку.

Обігравши свого прямого конкурента, Галичанка зуміла обійти Сєвєродончанку у турнірній таблиці. Тепер тернополянки посідають третю позицію, а Сєвєродончанка опустилася на четверте місце.

 

Галичанка – Сєвєродончанка 3:0 (25:23, 25:19, 27:25)

sports.te.ua


  Всего комментариев: 0
avatar