icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Чемпіонат студентської ліги (І тур)


У Рівному відбулися поєдинки 1-го туру чемпіонату студентської ліги України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги.

 

Ми поспілкувались з Оленою Сопотницькою, тренером команди ТНПУ (м. Тернопіль).

— Як ви розцінюєте підсумки первого туру чемпіонату України для вашої команди?

— Хотілося б виступити краще, ніж це нам вдалося. На жаль, поступилися в одній грі — команді столичного Національного університету біоресурсів і природокористування.

— Чи були у вас сумніви стосовно участі вашої команди у турнірі цього року?

— Все пов’язано з наявністю грошей. Ситуація у країні складна, тож певні сумніви були.

— Наскільки якісною є підтримка волейбольної команди з боку керівництва вашого вузу?

— На перший тур у Рівне члени нашого колективу відправилися за свій особистий кошт. Та все ж, знаючи практику минулих сезонів, можна сподіватися, що університет відшкодує наші витрати. Також важливо, що викладачі поблажливо відносяться до спортсменів на сесіях і допомагають їм зі здачею іспитів і заліків.

— Яким ви бачите чемпіонат студентської ліги в майбутньому?

— Хотілося б, щоб студентська ліга відповідала би своїй назві і була саме студентською. Наразі ситуація така, що в цій лізі грає багато професійних гравців. Також бажано було б спостерігати більшу увагу держави до студентського спорту, щоб у нас вистачало коштів не лише на участь в офіційних матчах, але і в різноманітних товариських турнірах.

— Чи ставите ви перед собою завдання підготовки гравців для вищої ліги, суперліги та збірних команд України?

— Мені хотілося б, щоб хлопців запрошували у серйозні колективи. Хоча поки що особливої перпективи немає. Коли у Тернополя була своя професійна команда, що грала в першій лізі, то шансів засвітитися у великому волейболі у наших гравців було більше, ніж зараз.

За матеріалами ФВУ

 

Турнірне становище після І туру


  Всего комментариев: 0
avatar