icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 1999 р.н. і молодших


Цікавими та напруженими матчами відзначився чемпіонат області з волейболу серед дівчат 1999 року народження та молодших, що 1-2 листопада тривав у спортзалах ЗОШ № 24, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У змаганнях взяло участь дев’ять команд. Спочатку визначили найсильніших у трьох підгрупах, потім переможці підгруп боролися за призові місця — знову за коловою системою.

Трійка найсильніших, до якої увійшли команди ОДЮСШ, Чортківської та Теребовлянської ДЮСШ, відзначилась високим рівнем підготовки та націленістю боротися за кожне очко. Зустрічі виявились рівними, а переможців вдалося встановити лише в третій партії за різницею в одне-два очка.

Перше місце у турнірі виборола команда волейболісток обласної дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом Інни Юдаєвої, яка здобула дві перемоги над чортківськими та теребовлянськими волейболістками. У боротьбі за срібні нагороди чемпіонату перемогла команда Чортківської ДЮСШ (тренер — Володимир Шевчук).

Програвши у підгрупі дебютантам чемпіонату—– команді Теребовлянської ДЮСШ (тренери Михайло Туркула та Світлана Климко), які стали третіми, ще одна команда ОДЮСШ під керівництвом Олександра Гереги зайняла четверте місце.

Отже, команди-учасниці посіли такі місця:

1. ОДЮСШ (тренер Інна Юдаєва)

2. Чортківська ДЮСШ

3. Теребовлянська ДЮСШ

4. ОДЮСШ (тренер Олександр Герега)

5. Заліщицька ДЮСШ

6. Бережанська ДЮСШ

7. Гусятинська ДЮСШ

8. Борщівська ДЮСШ

9. Козівська ДЮСШ


  Всего комментариев: 0
avatar