icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Андрій Романович: "Ставити перед собою задачу стати чемпіоном не зовсім логічно та реально"


Сьогодні 2 квітня в Тернополі розпочинається вирішальний раунд боротьби жіночих команд Суперліги за чемпіонський титул.

— Як пройшла підготовка? Як оцінюєте стан команди перед початком фінального турніру?

— Не скажу, що задоволений на всі 100%, але більш-менш команда готова. Не вийшло відпрацювати на одному рівні — були в роботі і зриви. Не бачу ще зарядженості, стовідсоткової віддачі кожного дня, кожної хвилини, на кожний м’яч. Мене непокоїть, що від такої нестабільності в тренувальному процесі буде нестабільність і під час ігор. Це показали і останні матчі з Орбітою. До того ж не всі гравці повністю відновилися — з цього виходили в тренувальному процесі, виходитимемо в самих матчах..

— Яка ціль стоїть перед командою на другому етапі?

— Ми розуміємо, що Хімік більш збалансована та укомплектована команда, тому ставити перед собою задачу стати чемпіоном не зовсім логічно та реально. А ось з Орбітою та Сєвєродончанкою ми цілком можемо боротися — всі три команди більш-менш рівного класу.

— Чи маєте стратегічний план на перший тур?

— Не можу сказати, що ми не боротимемось з Хіміком: якщо піде гра, звісно, ніхто не зупинятиме волейболісток. Буває таке, що і у южненської команди не йде гра. Але нам однозначно треба вигравати свої матчі, тому все ж таки під час гри з Хіміком триматимемо в голові більш важливі для нас ігри з конкурентами.

— Які складові необхідні для досягнення цілі на такому короткому часовому відрізку, який включить чотири тури?

— В кожному турі треба буде показувати результат, якщо хочеш чогось досягти. Також слід відзначити, що у всіх трьох команд-конкурентів немає великого запасу замін, тобто якось змінити хід матчу буде доволі складно. Тому важливе значення матиме фізична підготовка, а також фактор спортивної удачі. Придумувати якусь спеціальну підготовку немає сенсу. Треба вивести команду на нормальний рівень підготовки до фінального турніру та втримати його упродовж змагань.

Джерело: ФВУ


  Всего комментариев: 0
avatar