icon-rss-large

Реєстрація | Вхід

Подписаться на RSS

Андрій Романович: "На кожний поєдинок гравці повинні виходити зі стовідсотковою самовіддачею"


Тернопільська Галичанка-ТНЕУ, яка останніми роками вважається "домашньою" командою, втратила важливі чотири очки в Тернополі, у принциповому двобої з Сєвєродончанкою — їх може і не вистачить для рішення турнірних задача регулярного чемпіонату. Буде так, чи ні, побачимо у свій час. А поки слово головному тренеру Галичанки Андрію Романовичу.

— Результат цих матчів міг би бути іншим, але ми грали нестабільно, зокрема в перший день наробили стільки помилок, що в голові не укладається. А Сєвєродончанка, навпаки, провела два рівних матчах. Вважаю, що не стільки суперник виграв перший матч, скільки ми самі програли — "завдяки" помилкам.

— В перший день були варіанти?

— Так були шанси зачепитися в другій та третій партіях. Але обидва рази неподані подачі розвернули гру в інший бік, в третій — це відбулося при рахунку 22:21 на нашу користь.

— Що змінилося у грі Галичанки в другий день?

— Ми просто зібраніше стали грати. Виявилося, дівчатка вміють чітко рахувати (іронічно). Вони порахували, якщо із Сєвєродончанки два гравця перейшли до нас, ще дві — до Уралочки, а ліберо взагалі немає, а була Марковська, то там взагалі ні з ким грати. Просто вбили собі це в голову. Хоча я попереджав про зворотнє — команда грає рівно, добротно, а гравці достатньо досвідчені, з певним рівнем майстерності. Так і вийшло — і Лісєєнкова, і Деніна, і Цоліна рівнесенько відіграли, є організований блок. Хоча зв’язуюча поки, може недостатньо гостро пасувала, як це було раніше. Хімік, граючи із Сєвєром, розслабився в другий день, та втратив одне очко, а ми розслабилися та залишилися без чотирьох.

— Наскільки знаю, в третій партії програвали доволі багато…

— Так, 12:18, але потім вели 24:22, мали доігровку, але не реалізували, а в підсумку програли. В четвертій та п’ятій партіях ми грали впевнено та нагло, не давши супернику шансу. В цілому, висновок один: на кожний поєдинок гравці повинні виходити зі стовідсотковою самовіддачею, інакше — на майданчик краще не виходити.

— Який відрізок у грі вашої команди вам найбільш сподобався в цій двораундовій дуелі?

— Другий поєдинок, розпочинаючи з другої половини третьої партії. На цьому відрізку грали ми дійсно показували свою гру, за виключенням, мабуть, трьох м’ячів кінцівки цієї партії.

За матеріалами ФВУ


  Всего комментариев: 0
avatar